temat 5

nie poddam się!

Każdy wie, że „sport to zdrowie”, ale czy tylko? Uprawianie sportu jest ważne nie tylko ze względu na zdrowie, ale też ze względu na aspekt wychowawczy – hartuje charakter i uczy determinacji. Łatwo jest być sportowcem do pierwszej porażki. Czy każdy potrafi przezwyciężyć własną słabość i iść dalej? Czy sukces zawsze łączy się z poświęceniem? 

W RAMACH JEDNEGO POKAZU, POKAZYWANE SĄ WSZYTKIE FILMY Z DANEGO BLOKU.


OPTYMISTA

Optymist
REŻ. K. PLUTA, POLSKA 2012, 44 MIN

8-letni Mateusz rozpoczyna kurs żeglarski w szkółce dla najmłodszych. Wychodząc w morze na jednoosobowej łódeczce sam obsługuje żagiel i ster, sam walczy z nieokiełznanymi falami Bałtyku, a przede wszystkim – z własnym strachem. Nauka żeglarstwa to twarda szkoła charakterów. Czy Mateuszowi uda się pokonać swoje słabości i zdać swój pierwszy życiowy egzamin?


52 %

52 PROCENT

REŻ. R. SKALSKI, POLSKA 2006, 19 MIN

Ałła bardzo chce zostać baletnicą. Po raz kolejny próbuje dostać się do słynnej Rosyjskiej Akademii. Egzaminy wstępne są dla niej wyjątkowo ciężkie. Ałła musi dodatkowo ćwiczyć, by wydłużyć sobie nogi, gdyż jej proporcje nie są właściwe. 52% to idealny stosunek długości nóg do wzrostu.


zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.