temat 3

MÓJ ŚWIAT

Jedni kochają przyrodę, inni mają nietypowe hobby, jeszcze inni reprezentują nieznaną kulturę. Jednym słowem – ludzie są różni. Dlaczego warto pielęgnować swoje pasje? Dlaczego pewność siebie jest ważna? Czy nasze zainteresowania mogą być inspiracją dla innych? Jednym słowem poznajcie świat odważnych dzieciaków!

W RAMACH JEDNEGO POKAZU, POKAZYWANE SĄ WSZYTKIE FILMY Z DANEGO BLOKU.


ODKURZACZE SĄ SUPER!

The Vacuum Kid
REŻ. K. MAHALIC, USA 2011, 11 MIN

Kyle, 12-latek z Michigan, ma nietypowe hobby – kolekcjonuje odkurzacze. Ma ich już ponad 160! Jego pasja sprawia, że staje się sławny. Bycie lokalnym celebrytą nie jest łatwe. Dokumentalna komedia amerykańska dla dzieci.


BYŁO SOBIE DRZEWO

Once Upon a Tree
REŻ. M. VAN DER WERF, HOLANDIA 2013, 15 MIN

11-letnia Filine obserwuje całymi dniami dąb i toczące się w jego otoczeniu życie. Pewnego dnia ktoś wycina rosnące w pobliskim lesie drzewa. Czy podobny los spotka liściastego „przyjaciela” dziewczynki? Piękny film o przyrodzie, naturalnych procesach zachodzących wewnątrz i wokół drzewa, a także emocjonalnym świecie Filine – jej marzeniach i lękach.


CHŁOPIEC ORZEŁ

Eagle Boy
REŻ. G. E. MORTENSEN, NORWEGIA 2012, 27 MIN

Sage to 8-letni chłopiec, który całe życie spędził w rezerwacie dla Indian. Bawi się z dziećmi, łowi ryby w jeziorze. Nagle musi przeprowadzić się do Północnej Norwegii – co go tam czeka? Jest zupełnie inny, ale jest prawdziwym Indianinem!


zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.