POKAZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH JUŻ W MAJU – MDAG 2019

02.04.2019

 

Drodzy dyrektorzy, nauczyciele, psychologowie, rodzice

 

Od 10 do 19 maja odbędzie się 16 edycja największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce – Millennium Docs Against Gravity.

 

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne pokazy tylko dla szkół! Wszystkie szkolne projekcje odbędą się w tym roku w kinie Luna, Marszałkowska 28 00-567  Warszawa. Poniżej daty pokazów, a w załączniku ulotki z pełnym opisem programu. Zapraszamy!

 

Pokazy dla uczniów szkół ponadpodstawowych:

 

14 maja, wtorek, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: “Wynalazki przyszłości”
Temat rozmowy: Jako zostać naukowcem i ratować planetę?
Po filmie spotkanie z Barbarą Pietrzak, popularyzatorką nauki, członkinią “Nauki dla Przyrody” i stowarzyszenia “Rzecznicy Nauki”; oraz Małgorzatą  Kołodą z Fundacji Inceptio, która opowie o Obozie Naukowym Politechniki Warszawskiej dla uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i technicznymi.

 

15 maja, środa, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: “Nowy, lepszy człowiek”
Temat rozmowy: Dokąd zaprowadzi nas sztuczna inteligencja?
Po filmie odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym Magazynu Gazety Wyborczej Jutronauci, poświęconemu zagadnieniom związanym z wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość.

 

16 maja, czwartek, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: „1989”
Temat rozmowy: Co wydarzyło się w Polsce w 89′ roku?
Po filmie rozmowę poprowadzi Michał Tragarz – Od 2008 roku w CEO zajmuje się programami wspierającymi samorządność uczniowską i szkolną demokrację (Szkoła Demokracji), trener edukacji obywatelskiej, autor lub współautor materiałów edukacyjnych, scenariuszy zajęć i poradników ( m.in. Szkoła demokracji. Praktyczny poradnik o współdecydowaniu w szkole;)

 

Na projekcje dla uczniów obowiązują zapisy: akademia@againstgravity.pl / cena za pokaz filmu i udział w rozmowie 12 PLN/osoba (nauczyciele i opiekunowie klas nie płacą za bilet). Kontakt: 606-544-851

 

Więcej informacji w ulotce poniżej (po kliknięciu ulotka pobiera się automatycznie) :

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE festiwal MDAG 2019

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.