POKAZY DLA NAUCZYCIELI NA FESTIWALU MDAG

05.04.2018

 

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy!

W dniach 11-20 maja 2018 w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce odbędzie się 15 edycja festiwalu filmowego MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY. Z tej okazji przygotowaliśmy filmy i debaty dla nauczycieli, rodziców, psychologów i opiekunów. Spotkania odbędą się w kinie Iluzjon, na Mokotowie, przy ul. Narbutta 50A

 

14 maja, poniedziałek godz. 16.30
 Zapraszamy na pokaz filmu POZWÓLMY DZIECIOM NAUCZAĆ. Po filmie odbędzie się debata na temat: Czy metoda Montessori jest odpowiedzią na problemy polskiej szkoły?
W rozmowie udział wezmą: Joanna Maghen – trener Montessori i założycielka Polskiego Instytutu Montessori oraz Jarosław Pytlak, dyrektor Zespołu Szkół SpołecznegoTowarzystwa Oświatowego. Rozmowę poprowadzi: Maja Dobiasz-Krysiak – koordynatorka programów edukacji kulturowej w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Nauczyciele otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w spotkaniu. Wstęp wolny dla nauczycieli, którzy prześlą zgłoszenie do 6 maja adres e-mail: akademia@againstgravity.pl lub telefonicznie: 790 025 145

 

13 maja, niedziela, godz. 11:00
Pokaz filmu „Dzieciństwo” + Spotkanie: Co dzieciom daje las i zabawa?
Maciej Frasunkiewicz – psycholog, absolwent Uniwersytetu SWPS i Anna Płuska – założycielka i dyrektorka przedszkola leśnego „Leśna Droga”.

Bilety do nabycia w kasie kina Iluzjon.

 

Więcej informacji w ulotkach (po kliknięciu ulotki pobierają się automatycznie) :
POKAZY DLA NAUCZYCIELI FESTIWAL MDAG 2018
POKAZY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH FESTIWAL MDAG 2018
POKAZY DLA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH FESTIWAL MDAG 2018

 

lub na stronie festiwalu www.docsag.pl

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.