NAJLEPSZE FILMY ZALICZENIOWE PRZEDMIOTU AKADEMIA FILMU DOKUMENTALNEGO

08.02.2018

 

Uczestnicy Akademii Dokumentalnej Against Gravity przy Uniwersytecie Warszawskim, by zaliczyć zajęcia muszą przygotować dwie prace: klasyczny, choć krótki esej i materiał video w dowolnej formie. Prace mają mierzyć się z pytaniem stawianym na koniec dyskusji po każdej projekcji. Pytania bywają różne, lecz zawsze mają skłaniać studentów do twórczego myślenia i radzenia sobie z treściami, których im dostarczamy również za pomocą obrazów. Wypowiedź w formie video to niekoniecznie standardowa akademicka forma, lecz trudno dziś wyobrazić sobie zajęcia związane z filmem, które nie brałyby jej pod uwagę. Granica to 3 minuty dostępnego czasu i własna kreatywność. Efekty pracy bywają zaskakujące, a nawet zdumiewające. W tym roku postanowiliśmy wyróżniające się prace po raz pierwszy zaprezentować prace video szerszemu kręgowi odbiorców. Udanej projekcji.

 

Kaja Klimek – prowadząca cykl Akademia Filmu Dokumentalnego w semestrze I 2017/2018

 

 

 

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.