Nabór do Międzypokoleniowego Jury 16. Millennium Docs Against Gravity Film Festival

21.02.2019

Zostań Jurorem podczas 16. Millennium Docs Against Gravity Film Festival!
Już po raz czwarty ramach festiwalu przyznawana jest,  jedyna w swoim rodzaju Międzypokoleniowa Nagroda Akademii Dokumentalnej. Do jury zapraszamy seniorów i nastolatków – szukamy osób ciekawych świata i drugiego człowieka!
16. Millennium Docs Against Gravity Film Festival odbędzie się 10-19 maja 2019 r., w Kinotece, Lunie i Iluzjonie. Jury będzie miało za zadanie obejrzenia około 8 filmów i wydania werdyktu. Członkowie Jury będą mieli bezpłatny wstęp na wszystkie pokazy filmowe podczas festiwalu. Jest to niepowtarzalna okazja do zobaczenia najlepszych, najnowszych filmów dokumentalnych z całego świata!
Nagraj krótkie wideo lub napisz kilka słów: Dlaczego chciałbyś zostać członkiem Jury?
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 5 marca 2019 r, na adres e-mail: diana@againstgravity.pl
Prosimy o dołączenie zdjęcia, danych (imię nazwisko, wiek, numer telefonu, nazwę szkoły).

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.