aktualności

KINO wychowuje ZDROWE pokolenie

admin
6 Wrzesień 2016
Komentarze: 0

Akademia Dokumentalna przedstawia cykl filmowy KINO wychowuje ZDROWE pokolenie przygotowany przez kino Luna.

Zapraszamy WSZYSTKICH NAUCZYCIELI I PEDAGOGÓW na projekcję filmu „Łowcy Owoców”, prelekcję ekspertów oraz prezentację programu KINO wychowuje ZDROWE pokolenie oraz warsztat kulinarny. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają również certyfikaty.

Projekcja odbędzie się w poniedziałek 19 września o godz. 16.30 w Kinie Luna

Program ma na celu zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia uczniów, zadbanie o ich zdrowie i kondycję, wyposażenie ich w praktyczną wiedzę, umiejętności i odpowiednią motywację.

Cykl składa  się z filmów dokumentalnych, które opowiadają o współczesnych problemach dotykających kwestii żywienia.
Program obejmuje zagadnienia z zakresu edukacji przyrodniczej, społecznej i ekonomicznej i przeznaczony jest  do realizacji w klasach IV-VI SP, gimnazjum i liceum.
Wstęp wolny!

 

komentarze

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.