aktualności

Akademia Międzypokoleniowa na 13. Millenium Docs Against Gravity FF / Warszawa

admin
2 Maj 2016
Komentarze: 0

Akademia Dokumentalna podczas 13. Millenium Docs Against Gravity, jak co roku przygotowuje bogaty program skierowany do różnorodnych grup widzów. Skupiamy się przede wszystkim na popularyzowaniu filmów dokumentalnych oraz pokazywaniu, w jaki sposób kino dokumentalne może mieć realny wpływ na nasze życie. Hasło przewodnie to „Patrz i działaj”. Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków! 🙂

OKI DOKI – weekendowe, premierowe pokazy filmów dokumentalnych dla całej rodziny: dzieci, rodziców dziadków!

POKAZY DLA RODZICÓW Z NIEMOWLĘTAMI
W ciągu tygodnia, wczesnym popołudniem, mamy i ojcowie wraz z niemowlakami, będą mogli wziąć udział w specjalnych pokazach, ze ściszonym dźwiękiem i przygaszonym światłem.

WARSZTATY DLA DZIECI „Robię OKI DOKI”

Dzieci są doskonałymi obserwatorami świata. Chcemy wykorzystać ich naturalne zdolności i pobawić się w dokumentowanie rzeczywistości

SPOTKANIA MIĘDZYPOKOLENIOWE

Szczegółowy opis naszych wydarzeń znajdziecie w ulotce międzypokoleniowej: TUTAJ

logo_biale_wspolfinansowanie

komentarze

zapisz się do newslettera

Against Gravity z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żurawiej 22, pok212 będzie przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu realizacji umowy o świadczenie usługi newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści jego/jej danych oraz ich poprawiania.
Zamawiany przez Pana/-ią newsletter ma charakter promocyjno-reklamowy i może zawierać informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.